653
edycje
mNie podano opisu zmian |
m (tabela miast) |
||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
|- | |- | ||
| align=right | Kair | | align=right | Kair | ||
|- | |||
| rowspan="3" | Bizancjum | |||
| align=right | Konstantynopol | |||
|- | |||
| align=right | Sofia | |||
|- | |||
| align=right | Tyr | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | Iberia | | rowspan="3" | Iberia | ||
| Linia 59: | Linia 66: | ||
| align=right | Belgrad | | align=right | Belgrad | ||
|- | |- | ||
| rowspan | | rowspan="2" | Kolonie | ||
| align=right | Kinszasa | |||
| align=right | |||
|- | |- | ||
| align=right | | align=right | Antananarywa | ||
|} | |} | ||