653
edycje
mNie podano opisu zmian |
m (literówka2) |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
|- | |- | ||
| align=right | Kair | | align=right | Kair | ||
|- | |||
| rowspan="3" | Bizancjum | |||
| align=right | Konstantynopol | |||
|- | |||
| align=right | Sofia | |||
|- | |||
| align=right | Tyr | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | Iberia | | rowspan="3" | Iberia | ||
| Linia 59: | Linia 66: | ||
| align=right | Belgrad | | align=right | Belgrad | ||
|- | |- | ||
| rowspan | | rowspan="2" | Kolonie | ||
| align=right | Kinszasa | |||
| align=right | |||
|- | |- | ||
| align=right | | align=right | Antananarywa | ||
|} | |} | ||
| Linia 84: | Linia 83: | ||
=== Konflikt z Imperium Mongolskim === | === Konflikt z Imperium Mongolskim === | ||
Konflikt rozpoczął się 9 lub 12 lipca 2019, prawdopodobnie poprzez dołączenie indyjskiego [[Hajdabar]]u do Fenicji lub Brytanii. Oprócz kilku potyczek, walki rozgrywały się w Hajdabarze, Londynie i Konstantynopolu. Bitwy | Konflikt rozpoczął się 9 lub 12 lipca 2019, prawdopodobnie poprzez dołączenie indyjskiego [[Hajdabar]]u do Fenicji lub Brytanii. Oprócz kilku potyczek, walki rozgrywały się w Hajdabarze, Londynie i Konstantynopolu. Bitwy zakończyły się: strategicznym zwycięstwem Mongolii w Hajdabarze (wciąż pozostał brytyjski), wygraną Mongolii pod Londynem i nierozstrzygnięciem pod Konstantynopolem. Wojna nie doczekała się końca, ponieważ upadła edycja. | ||
=== Projekt infrastrukturalny === | === Projekt infrastrukturalny === | ||